Hogar / Fixed Inductors / IHLP2020BZET2R2M11
minImg
IHLP2020BZET2R2M11
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2020BZET2R2M11
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 5A 37.7MOHM SMD
En stock : 2378
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 37.7mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series IHLP-2020BZ-11
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 41MHz