Hogar / Fixed Inductors / IHLP2020CZER3R3M11
minImg
IHLP2020CZER3R3M11
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2020CZER3R3M11
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 5.5A 40.4MOHM SM
En stock : 23435
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40.4mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series IHLP-2020CZ-11
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 29MHz