Hogar / Fixed Inductors / IHLP2020CZER3R3M5A
minImg
IHLP2020CZER3R3M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2020CZER3R3M5A
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 5.3A 47MOHM SMD
En stock : 1350
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 5.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.204" L x 0.204" W (5.18mm x 5.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 47mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series IHLP-2020CZ-5A
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 33.4MHz