Hogar / Fixed Inductors / IHLP2020CZER4R7MA1
minImg
IHLP2020CZER4R7MA1
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2020CZER4R7MA1
Descripción:
IHLP-2020CZ-A1 4.7 20% ER E3
En stock : 1997
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 77.5mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series IHLP-2020CZ-A1
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 25MHz