Hogar / Fixed Inductors / IHLP2020CZET150M01
minImg
IHLP2020CZET150M01
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2020CZET150M01
Descripción:
FIXED IND 15UH 1.9A 265MOHM SMD
En stock : 1998
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 265mOhm Max
Inductance 15 µH
Series IHLP-2020CZ-01
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13.5MHz