Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525BDER2R2M01
minImg
IHLP2525BDER2R2M01
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525BDER2R2M01
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 6.5A 34 MOHM SMD
En stock : 20290
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34mOhm Max
Inductance 2.2 µH