Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525BDER4R7M01
minImg
IHLP2525BDER4R7M01
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525BDER4R7M01
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 4.5A 63 MOHM SMD
En stock : 5083
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 63mOhm Max
Inductance 4.7 µH