Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525CZER100MA1
minImg
IHLP2525CZER100MA1
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525CZER100MA1
Descripción:
IHLP-2525CZ-A1 10 20% ER E3
En stock : 2404
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 105mOhm Max
Inductance 10 µH
Series IHLP-2525CZ-A1
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 16MHz