Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525CZER1R0M07
minImg
IHLP2525CZER1R0M07
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525CZER1R0M07
Descripción:
FIXED IND 1UH 11A 8.84 MOHM SMD
En stock : 2000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 22A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8.84mOhm
Inductance 1 µH