Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525CZER1R0M5A
minImg
IHLP2525CZER1R0M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525CZER1R0M5A
Descripción:
FIXED IND 1UH 12A 8.45 MOHM SMD
En stock : 3735
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 13A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 8.45mOhm Max
Inductance 1 µH
Series IHLP-2525CZ-5A
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 53.2MHz