Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525CZER1R5M01
minImg
IHLP2525CZER1R5M01
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525CZER1R5M01
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
En stock : 28638
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 18A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15mOhm Max
Inductance 1.5 µH