Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525CZER1R5M5A
minImg
IHLP2525CZER1R5M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525CZER1R5M5A
Descripción:
FIXED IND 1.5UH SMD
En stock : 3181
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) -
Inductance 1.5 µH