Hogar / Fixed Inductors / IHLP2525CZER220M1A
minImg
IHLP2525CZER220M1A
Vishay Dale
Producto No:
IHLP2525CZER220M1A
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
2-SMD
Descripción:
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
En stock : 1445
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2-SMD
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 135mOhm Max
Inductance 22 µH