Hogar / Fixed Inductors / IHLP3232CZER100M11
minImg
IHLP3232CZER100M11
Vishay Dale
Producto No:
IHLP3232CZER100M11
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 10UH 5.3A 55.1MOHM SMD
En stock : 2740
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 55.1mOhm Max
Inductance 10 µH
Series IHLP-3232CZ-11
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 12MHz