Hogar / Fixed Inductors / IHLP3232CZER330M11
minImg
IHLP3232CZER330M11
Vishay Dale
Producto No:
IHLP3232CZER330M11
Descripción:
FIXED IND 33UH 3.1A 177 MOHM SMD
En stock : 1743
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 177mOhm
Inductance 33 µH
Series IHLP-3232CZ-11
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 5.6MHz