Hogar / Fixed Inductors / IHLP5050CEER1R0M06
minImg
IHLP5050CEER1R0M06
Vishay Dale
Producto No:
IHLP5050CEER1R0M06
Descripción:
FIXED IND 1UH 24A 3.21 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 40A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 24 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.21mOhm
Inductance 1 µH