Hogar / Fixed Inductors / IHLP5050CEER1R5M01
minImg
IHLP5050CEER1R5M01
Vishay Dale
Producto No:
IHLP5050CEER1R5M01
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 19A 5.5 MOHM SMD
En stock : 1093
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 35A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 19 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.5mOhm Max
Inductance 1.5 µH