Hogar / Fixed Inductors / IHLP5050EZER220M5A
minImg
IHLP5050EZER220M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLP5050EZER220M5A
Descripción:
FIXED IND 22UH 6.9A 44.8MOHM SMD
En stock : 208
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 6.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.508" W (13.46mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 44.8mOhm Max
Inductance 22 µH
Series IHLP-5050EZ-5A
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.4MHz