Hogar / Fixed Inductors / IHLP5050EZER470M5A
minImg
IHLP5050EZER470M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHLP5050EZER470M5A
Descripción:
FIXED IND 47UH 3.9A 112 MOHM SMD
En stock : 965
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 4.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.530" L x 0.508" W (13.46mm x 12.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 112mOhm Max
Inductance 47 µH
Series IHLP-5050EZ-5A
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 4.2MHz