Hogar / Fixed Inductors / IHLP5050FDER3R3M51
minImg
IHLP5050FDER3R3M51
Vishay Dale
Producto No:
IHLP5050FDER3R3M51
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 20.2A 5.44 MOHM
En stock : 479
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 16.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.252" (6.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 20.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.522" L x 0.508" W (13.26mm x 12.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.44mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series IHLP-5050FD-51
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 17.8MHz