Hogar / Fixed Inductors / IHLP6767DZER150M11
minImg
IHLP6767DZER150M11
Vishay Dale
Producto No:
IHLP6767DZER150M11
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 15UH 9A 30.58 MOHM SMD
En stock : 586
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30.58mOhm Max
Inductance 15 µH