Hogar / Fixed Inductors / IHLP6767DZER1R0M01
minImg
IHLP6767DZER1R0M01
Vishay Dale
Producto No:
IHLP6767DZER1R0M01
Descripción:
FIXED IND 1UH 31.5A 2.66MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 58A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 31.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.66mOhm Max
Inductance 1 µH