Hogar / Fixed Inductors / IHLP6767GZER1R5M11
minImg
IHLP6767GZER1R5M11
Vishay Dale
Producto No:
IHLP6767GZER1R5M11
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 48A 1.62MOHM SMD
En stock : 279
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 31A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 48 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.62mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series IHLP-6767GZ-11
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 26MHz