Hogar / Fixed Inductors / IHLP6767GZER1R8M11
minImg
IHLP6767GZER1R8M11
Vishay Dale
Producto No:
IHLP6767GZER1R8M11
Descripción:
FIXED IND 1.8UH SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 1.8 µH