IHSM4825RE2R2L
Vishay Dale
Producto No:
IHSM4825RE2R2L
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 5.7A 29 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.9A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 5.7 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29mOhm Max
Inductance 2.2 µH