IHSM7832PJ220L
Vishay Dale
Producto No:
IHSM7832PJ220L
Descripción:
FIXED IND 22UH 3.8A 54 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 3.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 54mOhm Max
Inductance 22 µH