Hogar / Fixed Inductors / IHTH1125KZEB220M5A
minImg
IHTH1125KZEB220M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHTH1125KZEB220M5A
Descripción:
FIXED IND 22UH 21A 6.83 MOHM TH
En stock : 51
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 23A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 21 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.125" Dia (28.58mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 6.83mOhm Max
Inductance 22 µH
Series IHTH-1125KZ-5A
Type -
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 5.61MHz