Hogar / Fixed Inductors / IHTH1125MZEB220M5A
minImg
IHTH1125MZEB220M5A
Vishay Dale
Producto No:
IHTH1125MZEB220M5A
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 22UH 21A 6.83 MOHM TH
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 23A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 21 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.179" Dia (29.95mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 6.83mOhm Max
Inductance 22 µH
Series IHTH-1125MZ-5A
Type -
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 5.61MHz