Hogar / DC DC Converters / IJC12100A006V-003-R
minImg
IJC12100A006V-003-R
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
IJC12100A006V-003-R
Descripción:
DC DC CONVERTER 0.6-1.5V 100W
En stock : 74
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.6 ~ 1.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.38" L x 1.10" W x 0.39" H (35.0mm x 28.0mm x 10.0mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 100A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8V
Control Features Enable, Active Low
Series iJC (150W)
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 38-SMD Module
Efficiency 91.5%