IL-Y-3S-S15C3
JAE Electronics
Producto No:
IL-Y-3S-S15C3
Descripción:
CONN RCPT HSG 3POS 1.50MM
En stock : 1874
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Number of Rows 1
Number of Positions 3
Color Brown
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Friction Lock
Product Status Not For New Designs
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series IL-Y
Note Contacts Not Included
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.059" (1.50mm)