IL-Y-8S-S15C3
JAE Electronics
Producto No:
IL-Y-8S-S15C3
Descripción:
CONN RCPT HSG 8POS 1.50MM
Guía del usuario
Operating Temperature -
Number of Rows 1
Number of Positions 8
Color Brown
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series IL-Y
Note Contacts Not Included
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.059" (1.50mm)