ILHB1206ER750V
Vishay Dale
Producto No:
ILHB1206ER750V
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FERRITE BEAD 75 OHM 1206 1LN
En stock : 14800
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 75 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ILHB
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A