ILSB1206ER1R0K
Vishay Dale
Producto No:
ILSB1206ER1R0K
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
1206
Descripción:
FIXED IND 1UH 100MA 400 MOHM SMD
En stock : 17334
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 45 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
DC Resistance (DCR) 400mOhm Max
Inductance 1 µH
Series ILSB-1206
Type Multilayer
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Frequency - Self Resonant 87MHz