ILSB1206ER1R5K
Vishay Dale
Producto No:
ILSB1206ER1R5K
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 50MA 500MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 45 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Frequency - Self Resonant 69MHz