Hogar / Fixed Inductors / IM10RFCMBH111J13
minImg
IM10RFCMBH111J13
Vishay Dale
Producto No:
IM10RFCMBH111J13
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
FIXED IND 110UH TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1.5 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance -
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 110 µH