IMLT102H-L6L
Panduit Corp
Producto No:
IMLT102H-L6L
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL TIE LOCKING NAT 200LB 1.188'
En stock : 400
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 50
Guía del usuario
Tensile Strength 200 lbs (90.72 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Stainless Steel 316
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series StrongHold™
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 1.188' (362.00mm)
Package Bulk
Width 0.311" (7.90mm)
Length - Approximate 14.25"
Bundle Diameter 4.02" (102.00mm)