IMLT254S-C
Panduit Corp
Producto No:
IMLT254S-C
Descripción:
CBL TIE LOCKING NAT 125LB 2.750'
Guía del usuario
Tensile Strength 125 lbs (56.70 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Stainless Steel 304
Shelf Life -
Length - Actual 2.750' (838.20mm)
Package Bulk
Width 0.180" (4.57mm)
Length - Approximate 33"
Bundle Diameter 10.00" (254.00mm)