IMS19T75-QR6L
Panduit Corp
Producto No:
IMS19T75-QR6L
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
IMS STRAPPING, 316L SS, 19MM (.7
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Tensile Strength 950 lbs (430.83 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Silver
Material Stainless Steel 316
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series -
Wire/Cable Tie Type Strapping
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 82.02' (25.00m)
Package Bulk
Width 0.748" (19.00mm)