IN-P18AT5UW
Inolux
Producto No:
IN-P18AT5UW
Fabricante:
Inolux
Paquete:
2-PLCC
Descripción:
TOP VIEW / 1808 PLCC / 1.8 X 0.8
En stock : 17855
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 4000
Guía del usuario
Wavelength - Dominant -
Configuration -
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 120°
Color White
Current - Test 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.80mm L x 0.80mm W
Millicandela Rating 600mcd
Product Status Active
Height (Max) 0.65mm
Supplier Device Package 2-PLCC
Lens Style Oval with Flat Top
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Inolux
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.85V