INA321E/2K5
Texas Instruments
Producto No:
INA321E/2K5
Fabricante:
Texas Instruments
Paquete:
8-VSSOP
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Guía del usuario
Voltage - Supply Span (Max) 5.5 V
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Output Type Rail-to-Rail
-3db Bandwidth 500 kHz
Slew Rate 0.4V/µs
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 40µA
Current - Input Bias 0.5 pA
Product Status Active
Supplier Device Package 8-VSSOP
Voltage - Input Offset 200 µV
Series -
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 2.5 V