INA321E/2K5G4
Texas Instruments
Producto No:
INA321E/2K5G4
Guía del usuario
Voltage - Supply Span (Max) 5.5 V
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Output Type Rail-to-Rail
-3db Bandwidth 500 kHz
Slew Rate 0.4V/µs
Current - Input Bias 0.5 pA
Product Status Discontinued at Digi-Key
Series -
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 2.5 V
Mfr Texas Instruments
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Amplifier Type Instrumentation
Current - Output / Channel 16 mA