INBD-T1125.YGNW
Inolux
Producto No:
INBD-T1125.YGNW
Fabricante:
Inolux
Descripción:
LIGHT BAR / THROUGH HOLE / 1 SEG
En stock : 1364
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type -
Configuration Bar - Single, DIP
Viewing Angle -
Voltage Rating 1.7V
Color Yellow-Green
Mounting Type Through Hole
Millicandela Rating 11mcd
Product Status Active
Lens Style Rectangle with Flat Top
Series -
Mfr Inolux
Wavelength - Peak 575nm
Package Bulk
Current 10mA
Lens Size 12.50mm x 6.30mm