IRM-30-5ST
MEAN WELL USA Inc.
Producto No:
IRM-30-5ST
Fabricante:
MEAN WELL USA Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 5V 30W
En stock : 1011
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.58" L x 1.56" W x 1.12" H (91.0mm x 39.5mm x 28.5mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 6 A
Series IRM-30 (30W)
Power (Watts) 30W
Type Enclosed
Efficiency 83%
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC