IS175A60RKE
Ohmite
Producto No:
IS175A60RKE
Descripción:
175 W 60 OHMS 10%
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 60 Ohms
Series IS
Power (Watts) 175W