IS175B10KKE
Ohmite
Producto No:
IS175B10KKE
Descripción:
175 W 10KOHMS 10%
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series IS
Power (Watts) 175W