IS200C75RKE
Ohmite
Producto No:
IS200C75RKE
Fabricante:
Ohmite
Descripción:
200 W 75 OHMS 10%
Guía del usuario
Operating Temperature -
Composition Thick Film
Applications Heatsinkable
Tolerance ±10%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Resistance 75 Ohms
Series IS
Power (Watts) 200W