Hogar / Memory / IS42S16400D-7TLI
minImg
IS42S16400D-7TLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS42S16400D-7TLI
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 143 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 5.4 ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V