Hogar / Memory / IS42S32200L-5TL
minImg
IS42S32200L-5TL
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS42S32200L-5TL
Paquete:
86-TSOP II
Descripción:
IC DRAM 64MBIT PAR 86TSOP II
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2M x 32
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 86-TSOP II
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 4.8 ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V