Hogar / Memory / IS43DR86400D-25DBLI
minImg
IS43DR86400D-25DBLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS43DR86400D-25DBLI
Paquete:
60-TWBGA (8x10.5)
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 400 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 64M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 60-TWBGA (8x10.5)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 15ns
Access Time 400 ps
Memory Size 512Mbit
Package / Case 60-TFBGA
Technology SDRAM - DDR2
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V