Hogar / Memory / IS45S32400E-7TLA2-TR
minImg
IS45S32400E-7TLA2-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Producto No:
IS45S32400E-7TLA2-TR
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 143 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Size 128Mbit
Package / Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V